Program

ÖRÖM A ZENE színpadok (F csarnok)
október 5. (péntek)
 
időpont   1. színpad fellépő   2. színpad fellépő   3. színpad fellépő
11:10 – 11:25           Fangler's (Balassagyarmat – Öröm a zene)
             
11:35 – 11:50   The Pontiac (Balatonboglár – Légrádi Antal XX. Tehetségkutató Rockfesztivál)        
             
12:00 – 12:15       Ruby Harlem (Budapest – Fülesbagoly Tehetségkutató)    
             
12:25 – 12:40           ÉK (Martonvásár – Fülesbagoly Tehetségkutató)
             
12:50 – 13:05   Darjeeling (Tatabánya - XXIII. Peron Music Thetségkutató)        
             
13:15 – 13:30       Carson Coma (Törökszentmiklós – AztaQ)    
             
13:40 – 10:55           Lépjünk a holdra (Paks – XX. Öröm a Zene Paksi Országos Amatőr Pop-Rock-Jazz Fesztivál)
             
14:05 – 14:20   LÉKKÖR (Pécs - Z Faktor)        
             
14:30 – 14:45       Plasticocean (Balatonalmádi – Élő-Zene Tehetségkutató)    
             
14:45 – 15:15           Bodor Máté és Tóth Tamás
             
15:25 – 15:55   Vibe        
             
16:05 – 16:30       Salvus unplugged  Sigma gitárok    
             
16:45 – 17:15           Dave Goodman – Yamaha gitár bemutató
             
17:25 – 17:55   Hutchky & Stars        
             


 


 

ÖRÖM A ZENE színpadok (F Csarnok)
október 6. (szombat)
 
időpont   1. színpad fellépő   2. színpad fellépő   3. színpad fellépő
10:00 – 10:15   Z!ENEMI (Miskolc – XIXO Borsodi Amatőr Zenekarok Versenye)        
             
10:25 – 10:40       Baron Mantis (Eger – Éter Fesztivál)    
             
10:50 – 11:05           Kicsi a világ (Szeged – Amatours tehetségkutató)
             
11:15 – 11:30   CsótányDzsó (Kecskemét – Öröm a Zene)        
             
11:40 – 11:55       Theshowcrew (Eger – Éter Fesztivál)    
             
12:05 – 12:20           Bad Habit (Szarvas – Dobbantó)
             
12:30 – 12:45   túlontool (Dunaszerdahely – 4. Szlovákiai Magyar Könnyűzenei Szemle)        
             
12:55 – 13:10       Gargantua (Szombathely – Jam Music - Öröm a Zene)    
             
13:20 – 13:50           Dörnyei Gábor
             
14:00 – 14:30   Lindám        
             
14:40 – 15:10       Vámos Zsolt  Marshall DSL demo    
             
15:25 – 15:55           Molotov Funk Extended: Szebényi Dániel – ének, billentyűk, Mike Gotthárd – gitár, Takács Roland – basszusgitár, Huszár Endre 'eNerd' – dob
             
16:10 – 16:40   AWS        
             
16:50 – 17:20       Asphalt Horsemen    
             
17:30 – 18:00           Belmondo
             

 


 

ÖRÖM A ZENE színpadok (F Csarnok)
október 7. (vasárnap)
 
időpont   1. színpad fellépő   2. színpad fellépő   3. színpad fellépő
10:00 – 10:15   Nene (Sopron – Sop-rock Amatőr Tehetségkutató Fesztivál)        
             
10:25 – 10:40       Einstand (Dunaharaszti – XIV. Roxiget Rockzenei fesztivál és tehetségkutató verseny)    
             
10:50 – 11:05           Kabinláz (Hajdúszoboszló – XII. SZOBROCK)
             
11:15 – 11:30   Before The Last (Nyíregyháza – Öröm a Zene)        
             
11:40 – 11:55       Flashback (Letenye – RoXinpad)    
             
12:05 – 12:20           Mercury (Magyarkanizsa – Élő-Zene Tehetségkutató)
             
12:30 – 12:45   Ego Sum (Marosvásárhely – Peron Music Tehetségkutató Fesztivál)        
             
12:55 – 13:10       Szuverén Krú (Székelyudvarhely – Székelyföldi 6. Peron Music Tehetségkutató)    
             
13:20 – 13:35           Simó Annamári és zenekara (Kolozsvár)
             
13:45 – 14:15   Dirk Verbeuren (Megadeth)        
             
14:25 – 14:50       Muck  Tiszai DnB Lab    
             
15:05 – 15:25           Nova Prospect
             
15:40 – 16:00   Blahalouisiana        
             
16:10 – 16:30       Nagy Ricsi    
             
16:40 – 17:00           Bulldózer
             

 


 

Kültéri programok (G pavilon étterem előtti fedett rész)
október 5. (péntek)
 
időpont       helyszín
13:00 – 14:30   Interaktív, nyitott színpad oktatás, örömzenélés, élménydobolás. Sümeghi Tamás -Takács Roland - Benkő Zsolt és meglepetés vendégek   (Tam-Tam Open Stage)
         
16:00 – 17:30   Interaktív, nyitott színpad oktatás, örömzenélés, élménydobolás. Sümeghi Tamás -Takács Roland - Benkő Zsolt és meglepetés vendégek   (Tam-Tam Open Stage)
         
Kültéri programok (G pavilon étterem előtti fedett rész)
október 6. (szombat)
 
időpont       helyszín
10:00 – 11:30   Interaktív, nyitott színpad oktatás, örömzenélés, élménydobolás. Sümeghi Tamás -Takács Roland - Benkő Zsolt és meglepetés vendégek   (Tam-Tam Open Stage)
         
14:00 – 15:30   Interaktív, nyitott színpad oktatás, örömzenélés, élménydobolás. Sümeghi Tamás -Takács Roland - Benkő Zsolt és meglepetés vendégek   (Tam-Tam Open Stage)
         
16:00 – 17:30   Interaktív, nyitott színpad oktatás, örömzenélés, élménydobolás. Sümeghi Tamás -Takács Roland - Benkő Zsolt és meglepetés vendégek   (Tam-Tam Open Stage)
         
 
Kültéri programok (G pavilon étterem előtti fedett rész)
október 7. (vasárnap)
 
időpont       helyszín
10:00 – 11:30   Interaktív, nyitott színpad oktatás, örömzenélés, élménydobolás. Sümeghi Tamás -Takács Roland - Benkő Zsolt és meglepetés vendégek   (Tam-Tam Open Stage)
         
14:00 – 15:30   Interaktív, nyitott színpad oktatás, örömzenélés, élménydobolás. Sümeghi Tamás -Takács Roland - Benkő Zsolt és meglepetés vendégek   (Tam-Tam Open Stage)
         
16:00 – 17:00   Interaktív, nyitott színpad oktatás, örömzenélés, élménydobolás. Sümeghi Tamás -Takács Roland - Benkő Zsolt és meglepetés vendégek   (Tam-Tam Open Stage)
         
 

 


 

OKTATÁSI ÉS SZAKMAI ELŐADÁSOK TERMEI
október 5. (péntek)
 
SZÍNKÓDOK JELENTÉSE:
OKTATÁS, SZAKKÉPZÉS, ZENEI NEVELÉS
ZENEI MENEDZSMENT
HANGSZIGETELÉS
FÉNYVEZÉRLÉS, FÉNYTECHNIKA
DOB, ÜTŐHANGSZEREK
KREATÍV, INTERAKTÍV
KÖNNYŰZENE TÖRTÉNET
időpont   1. HANGOLÓ TEREM   2. OKOSÍTÓ TEREM   3. VIP TEREM
11:40 12:05   1G School/MPW: Novation Bass Station II. Demo - Bakonyi Bálint (HiBoo) (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
12:05 12:30       Ellátótér Egyesület - Faragó István előadása a Hang- és stúdiótechnikai oktatásról, valamint az Ellátótér Zenesuli éves oktatási tematikájáról (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
12:20 12:45   KŐBÁNYAI ZENESULI: Élő Zenegép (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
12:45 13:10       Peron Tehetség Központ - Érték-e a könnyűzene? (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
13:00 – 13:25   1G School/MPW: Dj-zés Denon eszközökkel, avagy mit rejt a jövő? Thomas Bernard bemutatója (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
13:25 – 14:05       Ipari alpintechnika a rendezvényiparban, avagy eszközök rögzítése a földön és magasban (SZAKKÉPZŐ)    
             
13:25 – 14:05           GrandMA3 testközelben - a Lisys-Projekt előadása (SZAKKÉPZŐ)
             
13:40 – 14:05   Rajkó Talentum Alapfokú Iskola és Szakgimnázium: Rajkó Show (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
14:20 – 15:00   Hálózatos fényvezérlés - az AVL Trade szakmai előadása (SZAKKÉPZŐ)        
             
14:20 – 15:00       Lehetséges-e önerőből zenei karriert beindítani?- A Magyar Producer Worksop keretében Bánkuti Dani előadása (SZAKKÉPZŐ)    
             
15:20 – 16:00   "Csodagyerekek - átok vagy áldás?" - Molnár Szabolcs zenetörténész, zenekritikus az Eszterházy Károly Egyetem, a Liszt Ferenc Zeneakadémia és a Bartók Béla Zeneművészeti Szakgimnázium oktatója, a Zeneakadémia Rendkívüli Tehetségek Képzőjének tanárának előadása (SZAKKÉPZŐ)        
             
15:20 – 16:00       Az akusztikus vs elektromos doboktatás - Kerekasztalbeszélgetés (SZAKKÉPZŐ)    
             
15:20 – 16:00           GrandMA3 testközelben - a Lisys-Projekt előadása (SZAKKÉPZŐ)
             
16:20 – 17:00   Zenei próbatermek, stúdiók hangszigetelése - a Hang és Tűz Kft. szakmai előadása (SZAKKÉPZŐ)        
             
16:20 – 17:00       Hogyan tovább? A rendezvény technika oktatásának jövője - Az MPRT előadása (SZAKKÉPZŐ)    
             
17:20 – 18:00   5Letszobrász - Lombos Marci interaktív előadása (SZAKKÉPZŐ)        
             


 


 
 
OKTATÁSI ÉS SZAKMAI ELŐADÁSOK TERMEI
október 6. (szombat)
 
SZÍNKÓDOK JELENTÉSE:
OKTATÁS, SZAKKÉPZÉS, ZENEI NEVELÉS
ZENEI MENEDZSMENT
HANGSZIGETELÉS
FÉNYVEZÉRLÉS, FÉNYTECHNIKA
DOB, ÜTŐHANGSZEREK
KREATÍV, INTERAKTÍV
KÖNNYŰZENE TÖRTÉNET
időpont   1. HANGOLÓ TEREM   2. OKOSÍTÓ TEREM   3. VIP TEREM
10:20 10:45   Rajkó Talentum Alapfokú Iskola és Szakgimnázium - Rajkó Show (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
10:35 11:00       Premier Művészeti Szakgimnázium -  A zene mindenkié (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
11:00 11:25   Pálmai és Pálmai Dobakadémia- Weszely János&Gayer Ferenc: dobseprű bőgővel avagy a swing, a latin és a rock zene rejtelmei (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
11:15 11:40       A Mi Zenénk Alkotóműhely bemutató előadása (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
11:40 12:05   Roland Zeneiskola és Zenezóna Alapítvány - Rövid ismertetővel egybekötött minikoncertek (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
12:05 12:30       Peron Tehetség Központ -Érték-e a könnyűzene? (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
12:20 12:45   Ördöngös Népzenetanoda bemutatókoncert (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
12:45 13:10       Rocksuli - A közösségi zeneoktatás (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
13:00 – 13:25   KŐBÁNYAI ZENESULI: - Élőzenés rocktöri Hegyi Gyurival  (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
13:25 – 13:50      

1G School/MPW - pluginek vs. vasak: vintage modellezésű szoftver effektek vs. klasszikus eq-k, komresszorok, zenegetők - Puha Szabolcs és Bakonyi Bálint (HiBoo) stúdiótechnikai előadása. (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)

   
             
13:40 – 14:05   Drumkiller Dobcentrum - Kezdetektől a profizmusig (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
13:55 – 14:20       Ellátótér Egyesület - Tarcsai Ádám és Harmath-Hodászi Klára a dob- és az énekoktatásról, valamint az Ellátótér Zenesuli éves oktatási tematikájáról (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
14:20 – 15:00   Miért játsszák, miért nem játsszák? - Kerekasztal-beszélgetés a rádiós játszásokról, neves haza rádiók képviselőivel. (SZAKKÉPZŐ)        
             
14:20 – 18:00       Forte Music Partnertalálkozó ZÁRTKÖRŰ    
             
15:20 – 16:00           GrandMA3 testközelben - a Lisys-Projekt előadása SZAKKÉPZŐ
             
15:20 – 16:00   Közösségépítés és buliszervezés költséghatékonyan önerőből zenészeknek és dj-knek- A Magyar Producer Worksop keretében Bánkuti Dani előadása (SZAKKÉPZŐ)        
             
15:20 – 16:00           GrandMA3 testközelben - a Lisys-Projekt előadása SZAKKÉPZŐ
             
16:20 – 17:00   Az akusztikus-elektromos-hibrid dobtechnológiákról népszerűen - Kerekasztalbeszélgetés (SZAKKÉPZŐ)        
             
16:20 – 17:00           GrandMA3 testközelben - a Lisys-Projekt előadása SZAKKÉPZŐ
             
17:20 – 18:00   Ízelítő a DEX Dalszerző Expó programjából: Dalfaragó Szakos Krisztiánnal (SZAKKÉPZŐ)        
             

 


 

OKTATÁSI ÉS SZAKMAI ELŐADÁSOK TERMEI
október 7. (vasárnap)
 
SZÍNKÓDOK JELENTÉSE:
OKTATÁS, SZAKKÉPZÉS, ZENEI NEVELÉS
ZENEI MENEDZSMENT
HANGSZIGETELÉS
FÉNYVEZÉRLÉS, FÉNYTECHNIKA
DOB, ÜTŐHANGSZEREK
KREATÍV, INTERAKTÍV
KÖNNYŰZENE TÖRTÉNET
időpont   1. HANGOLÓ TEREM   2. OKOSÍTÓ TEREM   3. VIP TEREM
10:20 10:45   Pálmai és Pálmai Dobakadémia- Berdisz Tamás bemutató előadása ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
10:35 11:00       Rajkó Talentum Alapfokú Iskola - Kis Rajkó (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
11:00 11:25   Rajkó Talentum Alapfokú Iskola és Szakgimnázium - Rajkó Show  (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
11:15 11:40       Premier Művészeti Szakgimnázium - A zene mindenkié (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
11:40 12:05   Ellátótér Egyesület -Tarcsai Ádám és Pulius Tibor a gitároktatásról, valamint az Ellátótér Zenesuli éves oktatási tematikájáról (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
11:40 12:30           GrandMA3 testközelben - a Lisys-Projekt előadása SZAKKÉPZŐ
             
12:05 12:30       A Mi Zenénk Alkotóműhely: Improvizáció és stílusismeret(ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
12:20 12:45   Roland Zeneiskola és Zenezóna Alapítvány - Rövid ismertetővel egybekötött minikoncertek (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
12:45 13:10       Rocksuli - A közösségi zeneoktatás (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
13:00 – 13:25   Drumkiller Dobcentrum - Kezdetektől a profizmusig (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
13:25 – 13:50       KŐBÁNYAI ZENESULI - 20 éves a Kőbányai Zenesuli - Dr. Gyimesi László előadása (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)    
             
13:40 – 14:05   Ördöngös Népzenetanoda bemutatókoncert (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)        
             
13:55 – 14:20      

1G School/MPW - CDJ vs. Digital DJ (Traktor, Serato), avagy a sync gomb létjogosultsága. Előnyök, hátrányok, lehetőségek a két technikában. Bárdosi Botond és Dubraviczky Balázs (ZENÉSZKÉPZŐ BÁZIS)

   
             
14:20 – 15:00   Cloud 9+ Behind the scenes - Tóth Bertalan hangszerelési bemutatója (SZAKKÉPZŐ)        
             
14:20 – 15:00       JÁTSSZUNK ZENÉT! A zene mint eszköz a csapatépítésben - az InMusic bemutatója (SZAKKÉPZŐ)    
             
15:20 – 16:00   Mixing tippek - Sellyei (Silk) Tamás hangmérnök előadása (SZAKKÉPZŐ)        
             
15:20 – 16:00       Hangforrás - A ZENE TERE - A zene mint eszköz a terápiában (SZAKKÉPZŐ)    
             
16:20 – 17:00   Rajkó Talentum Alapfokú Iskola és Szakgimnázium: Rajkó Show (SZAKKÉPZŐ)        
             
16:20 – 17:00       A zenei nevelés fontosságáról - Dr. Nagy Zoltán 
főiskolai docens, Eszterházy Károly Egyetem Ének- zene Tanszék, 
zenei vezető, karmester előadása (SZAKKÉPZŐ)
   
             

 


 

"G" (halk) csarnok - STAND PROGRAMOK
A Budapest Music Expo kiállítóinak programjai
október 5. (péntek)
SZÍNKÓDOK JELENTÉSE:
OKTATÁS, SZAKKÉPZÉS, ZENEI NEVELÉS
ZENEI MENEDZSMENT
FÉNYVEZÉRLÉS, FÉNYTECHNIKA
KREATÍV, INTERAKTÍV
KÖNNYŰZENE TÖRTÉNET
HANGTECHNIKA, HANGSZERELÉS
PÁLYÁZATI BEMUTATÓK, ZENEIPARI SZERVEZETEK
DJ- ÉS ELEKTRONIKUS ESZKÖZÖK
 
időpont   Program megnevezése   Program megnevezése   Elhelyezés a kiállítás térképén
10:00 - 13:00   Kérdezd a Punnany Massif Hangtechnikusát!       G140  Interton Group
10:00 - 18:00      

Luminex bemutató - Igény szerint egyedi időpontokban.

  G140  Interton Group
10:00 - 18:00   Sikerélmény-Központú Zeneoktatás - folyamatos bemutató kicsiknek, nagyoknak       G107  Casio
             
12:00 - 12:20   ETHNOSOUND élménydobolás - örömzene a közönség bevonásával       Üvegterem az étterem mellett
             
12:20 - 13:00   Make it Rane - Rane Dj bemutató - Dj Q-Cee       G134  Erlatech Stage
             
14:00 - 14:40       Backstage miniakadémia - Közösségi média és zenefogyasztási szokások (Klausz Melinda előadása)   G110  NKA Hangfoglaló Program
             
14:20 - 15:00   Játssz velünk! - PLAYdifferently Model1 bemutató - Ramin Sayyah       G134  Erlatech Stage
             
15:00 - 15:20   ETHNOSOUND élménydobolás - örömzene a közönség bevonásával       Üvegterem az étterem mellett
15:00 - 15:40   Könnyűzenei Örökségünk - Bojtorján sztori - Vigyázz magadra fiam! (Dr. Csatári Bence előadása)       G110  NKA Hangfoglaló Program
             
16:00 - 16:20   ETHNOSOUND élménydobolás - örömzene a közönség bevonásával       Üvegterem az étterem mellett
16:00 - 16:40       NKA pályázati tanácsadó (fogadóóra)   G110  NKA Hangfoglaló Program
16:00 - 16:40   PROART/fairplayhungary.hu - Zenei kvíz       G125  ProArt / Fairplay
             
16:20 - 17:00   Játssz velünk! - PLAYdifferently Model1 bemutató - Ramin Sayyah       G134  Erlatech Stage
             

 


 

"G" (halk) csarnok - STAND PROGRAMOK
A Budapest Music Expo kiállítóinak programjai
október 6. (szombat)
SZÍNKÓDOK JELENTÉSE:
OKTATÁS, SZAKKÉPZÉS, ZENEI NEVELÉS
ZENEI MENEDZSMENT
FÉNYVEZÉRLÉS, FÉNYTECHNIKA
KREATÍV, INTERAKTÍV
KÖNNYŰZENE TÖRTÉNET
HANGTECHNIKA
PÁLYÁZATI BEMUTATÓK, ZENEIPARI SZERVEZETEK
DJ- ÉS ELEKTRONIKUS ESZKÖZÖK
 
időpont   Program megnevezése   Program megnevezése   Elhelyezés a kiállítás térképén
10:00 - 13:00   Kérdezd a Punnany Massif Hangtechnikusát!       G140  Interton Group
10:00 - 18:00      

Luminex bemutató - Igény szerint egyedi időpontokban.

  G140  Interton Group
10:00 - 18:00   Sikerélmény-Központú Zeneoktatás - folyamatos bemutató kicsiknek, nagyoknak       G107  Casio
             
11:00 - 12:00   Backstage miniakadémia - Zenekar menedzsment Magyarországon (Kovács Ákos Dadan előadása)       G110  NKA Hangfoglaló Program
             
12:00 - 12:20   ETHNOSOUND élménydobolás - örömzene a közönség bevonásával       Üvegterem az étterem mellett
12:00 - 12:40      

Rádiós jogdíjak zenészeknek - Dr. Békés Gergely (az EJI jogászának előadása)

  G110  NKA Hangfoglaló Program
             
12:20 - 13:00   Make it Rane – Rane Dj bemutató       G134  Erlatech Stage
             
12:40 - 13:20   Interjú: Miracle Sound Studio - Recording-Mixing élő Showcase       G113  Bluesound Kft.
             
13:00 - 13:40   NKA pályázati tanácsadó (fogadóóra)       G110  NKA Hangfoglaló Program
             
13:40 - 14:20   Rajongók számának növelése, Instagram-tippek, stb. (Klausz Melinda közösségi média szakértő)       G125  ProArt / Fairplay
             
14:20 - 15:00   Játssz velünk! - PLAYdifferently Model1 bemutató - Depthon       G134  Erlatech Stage
             
15:00 - 15:20   ETHNOSOUND élménydobolás - örömzene a közönség bevonásával       Üvegterem az étterem mellett
15:00 - 15:40   Könnyűzenei Örökségünk - Sebestyén Márta pályája (Jávorszky Béla Szilárd előadása)       G110  NKA Hangfoglaló Program
             
15:40 - 16:20   AK26 Interjú (sztorik, vélemények: őszintén)       G113  Bluesound Kft.
             
16:00 - 16:20   ETHNOSOUND élménydobolás - örömzene a közönség bevonásával       Üvegterem az étterem mellett
16:00 - 16:40       PROART/fairplayhungary.hu - Zenei kvíz   G125  ProArt / Fairplay
16:00 - 17:00   Hangok és ütemek 3. – könyvbemutató
Vendégek: Poór Péter (emlékező), Dr. Csatári Bence (kérdező), Murzsa Tímea (szerkesztő)
Moderátor: Vass Norbert
      G110  NKA Hangfoglaló Program
             
16:20 - 17:00   Make it Rane – Rane Dj bemutató       G134  Erlatech Stage
             

 


 

"G" (halk) csarnok - STAND PROGRAMOK
A Budapest Music Expo kiállítóinak programjai
október 7. (vasárnap)
SZÍNKÓDOK JELENTÉSE:
OKTATÁS, SZAKKÉPZÉS, ZENEI NEVELÉS
ZENEI MENEDZSMENT
FÉNYVEZÉRLÉS, FÉNYTECHNIKA
KREATÍV, INTERAKTÍV
KÖNNYŰZENE TÖRTÉNET
HANGTECHNIKA
PÁLYÁZATI BEMUTATÓK, ZENEIPARI SZERVEZETEK
DJ- ÉS ELEKTRONIKUS ESZKÖZÖK
 
időpont   Program megnevezése   Program megnevezése   Elhelyezés a kiállítás térképén
10:00 - 13:00   Kérdezd a Punnany Massif Hangtechnikusát!       G140  Interton Group
10:00 - 17:00      

Luminex bemutató - Igény szerint egyedi időpontokban.

  G140  Interton Group
10:00 - 17:00   Sikerélmény-Központú Zeneoktatás - folyamatos bemutató kicsiknek, nagyoknak       G107  Casio
             
11:00 - 12:00   Backstage miniakadémia - A látható kommunikáció (Réz György előadása)       G110  NKA Hangfoglaló Program
             
12:00 - 12:20   ETHNOSOUND élménydobolás - örömzene a közönség bevonásával       Üvegterem az étterem mellett
12:00 - 12:40       Hangfoglaló Program 4. évad után 5. évad elején (Bajnai Zsolt a Hangfoglaló Program vezetője)   G110  NKA Hangfoglaló Program
             
12:20 - 13:00   Make it Rane – Rane Dj bemutató - Dj Q-Cee       G134  Erlatech Stage
             
12:40 - 13:20   Interjú: Csordás Gábor (AK26, Hiro, Filius Dei) (Mixing trükkök, fogások)       G113  Bluesound Kft.
             
13:00 - 13:40   Music Hungary szövetség bemutatkozása       G110  NKA Hangfoglaló Program
             
13:40 - 14:20   Sikeres management, marketing, koncertszervezés (Tóth Gergő - Supermanagement)       G125  ProArt / Fairplay
             
14:00 - 14:20       Négy kollégium a zenéért - Az NKA Zeneművészet, Könnyűzene, Halmos Béla és a Hangfoglaló Program Kollégiumainak közös szakmai fóruma   G110  NKA Hangfoglaló Program
             
14:20 - 15:00   Játssz velünk! - PLAYdifferently Model1 bemutató - Depthon       G134  Erlatech Stage
             
15:00 - 15:20   ETHNOSOUND élménydobolás - örömzene a közönség bevonásával       Üvegterem az étterem mellett
15:00 - 15:40   Könnyűzenei Örökségünk - Ezerkilencszázhetvennyolcban sem éltünk már a középkorban (Rozsonits Tamás előadása)       G110  NKA Hangfoglaló Program
             
15:40 - 16:20   Interjú: Nóniusz Gábor - Slate Digital élő Showcase       G113  Bluesound Kft.
             
16:00 - 16:20   ETHNOSOUND élménydobolás - örömzene a közönség bevonásával       Üvegterem az étterem mellett
16:00 - 16:40       PROART/fairplayhungary.hu - Zenei kvíz   G125  ProArt / Fairplay
16:00 - 16:40   Játssz velünk! - PLAYdifferently Model1 bemutató - CVRDWELL       G134  Erlatech Stage
16:00 - 17:00       ÖRÖM A ZENE DÍJÁTADÓ   G110  NKA Hangfoglaló Program
             

 


 

"G" (hangos) csarnok - STAND PROGRAMOK
A Budapest Music Expo kiállítóinak programjai
október 5. (péntek)
SZÍNKÓDOK JELENTÉSE:
SZÁJHARMONIKA
DOB, ÜTŐHANGSZEREK
GITÁR, BASSZUSGITÁR ÉS KIEGÉSZÍTŐIK
BILLENTYŰSÖK
DJ- ÉS ELEKTRONIKUS ESZKÖZÖK
ZENEKARI BEMUTATÓK
 
időpont   Program megnevezése   Program megnevezése   Elhelyezés a kiállítás térképén
10:20 - 10:40   Martin 'Kroupa' Krystof - Keyboard Rig workshop (RD-2000, System-8, AX-Edge, JUNO-DS)       G204     Roland East Europe Kft.
             
10:40 - 11:00   Neumann Balázs - Yamaha Clavinova bemutató       G211     Yamaha
       

 

   
11:00 - 11:20   Fekete Tibor Samu - Cort Basszusgitárok       G220        Forte Music Kft.
             
11:20 - 11:40   Krajczár Péter - TR-8S, SE-02       G204     Roland East Europe Kft.
11:20 - 11:40   Wolfgang Basler - Majestic Marimba bemutató       G210     Music Mercant Kft.
             
11:40 - 12:00   Tóth Tamás Alesis Strike Pro elektromosdob bemutató       G209     Tam-Tam E-stage
11:40 - 12:00       Simon Iddol - Roland DJ-controllers   G204     Roland East Europe Kft.
             
12:00 - 12:30       Beszkid József - KORG EK50 szórakoztató billentyűzet   G202  Audmax Kft.
             
12:20 - 12:40   Mike Gotthard - Boss GT-1000 / Katana workshop       G204     Roland East Europe Kft.
             
12:40 - 13:00   Z-Drums Meinl Percussion - Samba Show       G201     Roland Meinl Musikinstrumente
             
13:00 - 13:20   Szécsényi Károly - Cort Akusztikus és Bariton Gitárok       G220        Forte Music Kft.
13:00 - 13:30       Cséry Zoltán - KORG KRONOS és KROSS szintetizátorok   G202  Audmax Kft.
             
13:20 - 13:40   Martin 'Kroupa' Krystof - Keyboard Rig workshop (RD-2000, System-8, AX-Edge, JUNO-DS)       G204     Roland East Europe Kft.
             
13:40 - 14:00   Neumann Balázs - Yamaha Genos bemutató       G211     Yamaha
13:40 - 14:00       Krajczár Péter - TR-8S, SE-02   G204     Roland East Europe Kft.
             
14:00 - 14:20   Vörös Attila - EMG Pickupok, Joyo banTamP Erősítő       G220        Forte Music Kft.
14:00 - 14:20       VivaRhythm Drumcircle   G201     Roland Meinl Musikinstrumente
14:00 - 14:30   Lukács Peta - VOX MV50 Nutube gitárerősítő       G202  Audmax Kft.
             
14:20 - 14:40   Jancsovics Máté - TD-17 workshop       G204     Roland East Europe Kft.
14:20 - 14:40       Dave Goodman - Yamaha gitár bemutató   G211     Yamaha
             
14:40 - 15:00   Huszár Endre - Pearl MimicPro dobmodul bemutató       G209     Tam-Tam E-stage
             
15:00 - 15:20   Ferenczi György - Suzuki Szájharmonikák extrákkal       G220        Forte Music Kft.
15:00 - 15:20       Mike Gotthard és barátai: Barabás Tamás (bass), Jancsovics Máté (dob), Martin 'Korupa' Krystof (keys)   G204     Roland East Europe Kft.
15:00 - 15:30   Rafael Márió - KORG Grandstage színpadi zongora       G202  Audmax Kft.
             
15:20 - 15:40   Balogh Roland - Line6 POD HD500X bemutató       G211     Yamaha
15:20 - 15:40       Simon Iddol - Roland DJ-controllers   G204     Roland East Europe Kft.
             
15:40 - 16:00   GitárJa(i)m: Géczy Viktor és meglepetésvendége       G213      SelectGuitars Kft.
             
16:00 - 16:20   Roland zenesuli növendékeinek koncertje       G204     Roland East Europe Kft.
16:00 - 16:20       Herrer Sári & the Mary Popkids Acoustic - Ortega Guitars bemutató   G201     Roland Meinl Musikinstrumente
16:00 - 16:30   Megyaszai István - EDEN Module basszusgitár előfok       G202  Audmax Kft.
             
16:20 - 16:40   Peter Crow Design headless gitár, basszusgitár bemutatása       G215        Peter Crow Design
16:20 - 16:40       Pribojszki Mátyás (Jumping Matt) Hohner szájharmonika bemutató   G210     Music Mercant Kft.
             
16:30 -   Közönségtalálkozó és dedikálás - Bodor Máté (Alestorm)       G201     Roland Meinl Musikinstrumente
             
16:40 - 17:00   Szabó Ádám - Yamaha Revstar gitár bemutató       G211     Yamaha
16:40 - 17:00       Martin 'Kroupa' Krystof - Keyboard Rig workshop (RD-2000, System-8, AX-Edge, JUNO-DS)   G204     Roland East Europe Kft.
             
17:00 - 17:20   SVAJCSIK GITÁRMŰHELY bemutatója       G218        Svajcsik Gitárműhely
17:00 - 17:20       VivaRhythm Drumcircle   G201     Roland Meinl Musikinstrumente
17:00 - 17:30   Kökényes Dániel - KEMPER profilozó gitárerősítő       G202  Audmax Kft.
             
17:20 - 17:40   Kelemen Angelika és Dorogi Ákos Jazz Duó előadása       G210     Music Mercant Kft.
17:20 - 17:40       Simon Iddol - Roland DJ-controllers   G204     Roland East Europe Kft.
             
17:40 - 18:00   Bodor Máté - EMG Pickupok       G220        Forte Music Kft.
             

 


 

"G" (hangos) csarnok - STAND PROGRAMOK
A Budapest Music Expo kiállítóinak programjai
október 6. (szombat)
SZÍNKÓDOK JELENTÉSE:
SZÁJHARMONIKA
DOB, ÜTŐHANGSZEREK
GITÁR, BASSZUSGITÁR ÉS KIEGÉSZÍTŐIK
BILLENTYŰSÖK
DJ- ÉS ELEKTRONIKUS ESZKÖZÖK
ZENEKARI BEMUTATÓK
 
időpont   Program megnevezése   Program megnevezése   Elhelyezés a kiállítás térképén
10:20 - 10:40   Martin 'Kroupa' Krystof - Keyboard Rig workshop (RD-2000, System-8, AX-Edge, JUNO-DS)       G204     Roland East Europe Kft.
             
10:40 - 11:00   Neumann Balázs - Yamaha PSR S975 keyboard bemutató       G211     Yamaha
       

 

   
11:00 - 11:20   Fekete Tamás - Fishman Fluence Pickupok       G220        Forte Music Kft.
11:00 - 11:20       Neumann Balázs - Yamaha MODX szintetizátor bemutató   G211     Yamaha
11:00 - 11:30   Kökényes Dániel - KEMPER profilozó gitárerősítő       G202  Audmax Kft.
             
11:20 - 11:40   Krajczár Péter - TR-8S, SE-02       G204     Roland East Europe Kft.
11:20 - 11:40   Wolfgang Basler -Majestic Marimba bemutató       G210     Music Mercant Kft.
             
11:40 - 12:00   Huszár Endre - Pearl MimicPro dobmodul bemutató       G209     Tam-Tam E-stage
11:40 - 12:00       Simon Iddol - Roland DJ-controllers   G204     Roland East Europe Kft.
             
12:00 - 12:20   Lee Olivér - Cort MBC, Peavey Invective Erősítő       G220        Forte Music Kft.
12:00 - 12:30       Beszkid József - KORG EK50 szórakoztató billentyűzet   G202  Audmax Kft.
             
12:20 - 12:40   Martin 'Kroupa' Krystof - Keyboard Rig workshop (RD-2000, System-8, AX-Edge, JUNO-DS)       G204     Roland East Europe Kft.
             
12:40 - 13:00   Z-Drums Meinl Percussion - Samba Show       G201     Roland Meinl Musikinstrumente
             
13:00 - 13:20   Nagy Ádám - EMG Telecaster és Stratocaster Pickupok       G220        Forte Music Kft.
13:00 - 13:30       Lukács Peta - VOX MV50 Nutube gitárerősítő   G202  Audmax Kft.
             
13:20 - 13:40   Mike Gotthard - Boss GT-1000 / Katana workshop       G204     Roland East Europe Kft.
13:20 - 13:40       Tari Botond - Peavey HP2 Elektromos Gitárok   G220        Forte Music Kft.
             
13:40 - 14:00   Neumann Balázs - Yamaha Smart Piano bemutató (CSP170)       G211     Yamaha
13:40 - 14:00       Krajczár Péter - TR-8S, SE-02   G204     Roland East Europe Kft.
             
14:00 - 14:20   Laczik Fecó - Cort Basszusgitárok, Trace Elliot ELF Basszuserősítő       G220        Forte Music Kft.
14:00 - 14:20       VivaRhythm Drumcircle   G201     Roland Meinl Musikinstrumente
14:00 - 14:30   Kökényes Dániel - KEMPER profilozó gitárerősítő       G202  Audmax Kft.
             
14:20 - 14:40   Jancsovics Máté - TD-17 workshop       G204     Roland East Europe Kft.
14:20 - 14:40       Szabó Ádám - Yamaha THR erősítő bemutató   G211     Yamaha
             
14:40 - 15:00   Tóth Tamás Alesis Strike Po elektromosdob bemutató       G209     Tam-Tam E-stage
             
15:00 - 15:20   "Impress BOBO" Ibanez Gitár verseny DÖNTŐ, Bodor Mátéval       G201     Roland Meinl Musikinstrumente
15:00 - 15:20       Mike Gotthard és barátai: Barabás Tamás (bass), Jancsovics Máté (dob), Martin 'Korupa' Krystof (keys)   G204     Roland East Europe Kft.
15:00 - 15:20   Megyaszai István - EDEN Module basszusgitár előfok       G202  Audmax Kft.
             
15:20 - 15:40   Neumann Balázs- Yamaha P125 színpadi zongora bemutató       G211     Yamaha
15:20 - 15:40       Simon Iddol - Roland DJ-controllers   G204     Roland East Europe Kft.
             
15:40 - 16:00   GitárJa(i)m: Géczy Viktor és meglepetésvendége       G213      SelectGuitars Kft.
             
16:00 - 16:20       Szabó Ádám - Yamaha Revstar gitár bemutató   G211     Yamaha
16:00 - 16:20   Roy és Ádám trio       G204     Roland East Europe Kft.
16:00 - 16:20       "Impress BOBO" Ibanez Gitár verseny DÖNTŐ, Bodor Mátéval   G201     Roland Meinl Musikinstrumente
16:00 - 16:30   Rafael Márió - KORG Grandstage színpadi zongora       G202  Audmax Kft.
             
16:20 - 16:40   Peter Crow Design headless gitár, basszusgitár bemutatása       G215        Peter Crow Design
16:20 - 16:40       Pribojszki Mátyás (Jumping Matt) Hohner szájharmonika bemutató   G210     Music Mercant Kft.
             
16:30 -   Közönségtalálkozó és dedikálás - Bodor Máté (Alestorm)       G201     Roland Meinl Musikinstrumente
             
16:40 - 17:00   Petruska András és Neumann Balázs Cím: Yamaha Jam       G211     Yamaha
16:40 - 17:00       Martin 'Kroupa' Krystof - Keyboard Rig workshop (RD-2000, System-8, AX-Edge, JUNO-DS)   G204     Roland East Europe Kft.
             
17:00 - 17:20   SVAJCSIK GITÁRMŰHELY bemutatója       G218        Svajcsik Gitárműhely
17:00 - 17:20       AWS Dedikálás - közönségtalálkozó   G220        Forte Music Kft.
17:00 - 17:30   Beszkid József - KORG EK50 szórakoztató billentyűzet       G202  Audmax Kft.
             
17:20 - 17:40   Kelemen Angelika és Dorogi Ákos Jazz Duó előadása       G210     Music Mercant Kft.
17:20 - 17:40       Simon Iddol - Roland DJ-controllers   G204     Roland East Europe Kft.
             

 


 

"G" (hangos) csarnok - STAND PROGRAMOK
A Budapest Music Expo kiállítóinak programjai
október 7. (vasárnap)
SZÍNKÓDOK JELENTÉSE:
SZÁJHARMONIKA
DOB, ÜTŐHANGSZEREK
GITÁR, BASSZUSGITÁR ÉS KIEGÉSZÍTŐIK
BILLENTYŰSÖK
DJ- ÉS ELEKTRONIKUS ESZKÖZÖK
ZENEKARI BEMUTATÓK
 
időpont   Program megnevezése   Program megnevezése   Elhelyezés a kiállítás térképén
10:20 - 10:40   Martin 'Kroupa' Krystof - Keyboard Rig workshop (RD-2000, System-8, AX-Edge, JUNO-DS)       G204     Roland East Europe Kft.
             
10:30 - 11:00   Kökényes Dániel - KEMPER profilozó gitárerősítő       G202  Audmax Kft.
             
10:40 - 11:00   Neumann Balázs - Yamaha Clavinova bemutató       G211     Yamaha
       

 

   
11:00 - 11:20   Grunting Pigs - Cort Akusztikus gitárok, Suzuki Szájharmonikák       G220        Forte Music Kft.
11:00 - 11:20       Szabó Ádám - Yamaha Revstar gitár bemutató   G211     Yamaha
             
11:20 - 11:40   Krajczár Péter - TR-8S, SE-02       G204     Roland East Europe Kft.
11:20 - 11:40   Admira gitár bemutató       G210     Music Mercant Kft.
             
11:30 - 12:00   Beszkid József - KORG EK50 szórakoztató billentyűzet       G202  Audmax Kft.
             
11:40 - 12:00   Tóth Tamás Alesis Strike Po elektromosdob bemutató       G209     Tam-Tam E-stage
11:40 - 12:00       Simon Iddol - Roland DJ-controllers   G204     Roland East Europe Kft.
             
12:00 - 12:20   Tom Lumen - Martin Gitárok, Fishman Akusztikus Erősítők       G220        Forte Music Kft.
             
12:20 - 12:40   Jancsovics Máté - TD-17 workshop       G204     Roland East Europe Kft.
             
12:30 - 13:00   Lukács Peta - VOX MV50 Nutube gitárerősítő       G202  Audmax Kft.
             
12:40 - 13:00   Z-Drums Meinl Percussion - Samba Show       G201     Roland Meinl Musikinstrumente
             
13:20 - 13:40   GitárJa(i)m: Géczy Viktor és meglepetésvendége       G213      SelectGuitars Kft.
13:20 - 13:40       Pribojszki Mátyás (Jumping Matt) Hohner szájharmonika bemutató   G210     Music Mercant Kft.
10:20 - 10:40   Martin 'Kroupa' Krystof - Keyboard Rig workshop (RD-2000, System-8, AX-Edge, JUNO-DS)       G204     Roland East Europe Kft.
             
13:30 - 14:00   Rafael Márió - KORG Grandstage színpadi zongora       G202  Audmax Kft.
             
13:40 - 14:00   Neumann Balázs - Yamaha Smart Piano bemutató (CSP170)       G211     Yamaha
13:40 - 14:00       Krajczár Péter - TR-8S, SE-02   G204     Roland East Europe Kft.
             
14:00 - 14:20   Verók András - Cort Source, Joyo banTamP Erősítő       G220        Forte Music Kft.
             
14:20 - 14:40   Mike Gotthard - Boss GT-1000 / Katana workshop       G204     Roland East Europe Kft.
14:20 - 14:40       Szabó Ádám - Yamaha Pacifica Mike Stern modell bemutató   G211     Yamaha
             
14:30 - 15:00   Pacziga Linda - Megyaszai István duó       G202  Audmax Kft.
             
14:40 - 15:00   Huszár Endre - Pearl MimicPro dobmodul bemutató       G209     Tam-Tam E-stage
             
15:00 - 15:20   Dirk Verbeuren Workshop       G201     Roland Meinl Musikinstrumente
15:00 - 15:20       Simon Iddol - Roland DJ-controllers   G204     Roland East Europe Kft.
             
15:20 - 15:40   Neumann Balázs - Yamaha MODX színpadi zongora bemutató       G211     Yamaha
15:20 - 15:40       Fangler's   G204     Roland East Europe Kft.
             
15:30 - 16:00   Cséry Zoltán - KORG KRONOS és KROSS szintetizátorok       G202  Audmax Kft.
             
15:40 - 16:00   Dandó Zolika - EMG Pickupok       G220        Forte Music Kft.
             
16:00 - 16:20   Martin 'Kroupa' Krystof - Keyboard Rig workshop (RD-2000, System-8, AX-Edge, JUNO-DS)       G204     Roland East Europe Kft.
16:00 - 16:20       SVAJCSIK GITÁRMŰHELY bemutatója   G218        Svajcsik Gitárműhely
16:00 - 16:20   Neumann Balázs - Yamaha P125 színpadi zongora bemutató       G211     Yamaha
             
16:20 - 16:40   Mike Gotthard és barátai: Barabás Tamás (bass), Jancsovics Máté (dob), Martin 'Korupa' Krystof (keys)       G204     Roland East Europe Kft.
16:20 - 16:40       Schvéger Zoltán - Ludwig bemutató   G210     Music Mercant Kft.
             
16:30 - 17:00   Közönségtalálkozó és dedikálás - Bodor Máté (Alestorm)       G201     Roland Meinl Musikinstrumente
16:30 - 17:00   Beszkid József - KORG EK50 szórakoztató billentyűzet       G202  Audmax Kft.
             
16:40 - 17:00   Neumann Balázs - Yamaha MODX bemutató       G211     Yamaha
16:40 - 17:00   Peter Crow Design headless gitár, basszusgitár bemutatása       G215        Peter Crow Design
             

 

A műsorváltozás jogát fenntartjuk!

© Minden jog fenntartva!
2018 - HANOSZ / BUDAPEST MUSIC EXPO

Partnerek